O nas

MYDELKA.PL by IMCA zapraszają do odkrywania pięknych kształtów, kolorów i zapachów mydeł glicerynowych, mydeł płynnych oraz produktów do pielęgnacji skóry. Nasza bogata oferta spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.


 

JESTEŚMY Z WAMI OD PONAD 30 LAT!

Funkcjonujemy na rynku od 1983 roku i przez ten czas zgłębialiśmy techniki wytwarzania mydeł i kosmetyków.

Mydło glicerynowe

 

Mydło glicerynowe

W pierwszych latach istnienia naszej firmy, w czasach, kiedy prywatna przedsiębiorczość nie była mile widziana, mimo przeciwności ówczesnych realiów rynkowych, umożliwiliśmy polskim klientom nabywanie wysokiej jakości naturalnych mydeł glicerynowych, mydeł płynnych, pomadek do ust oraz kremów do rąk i ciała.


 

TRADYCJA, NATURALNOŚĆ I WYSOKA JAKOŚĆ

Naszą specjalnością są produkty tradycyjne, oparte na naturalnych składnikach, a nasze wieloletnie doświadczenie w tej dziedzinie pozwala zagwarantować wysoką jakość naszych produktów.
Często spotykamy się z pytaniami dotyczącymi produktów tradycyjnych i naturalnych. Czy tradycyjny oznacza „bardzo chemiczny”? A czy „naturalny” to także bezpieczny? Dla nas TRADYCJA oznacza wyroby, których receptury znane były od dziesiątków lat, zanim rynek zalały chemiczne ulepszacze, które czasem mogą mieć niekorzystny wpływ na skórę ludzką. Do naszych tradycyjnych receptur staramy się stosować jak najwięcej najwyższej jakości surowców pochodzenia naturalnego. Najlepszym przykładem rezultatu długoletnich, żmudnych prac naszych technologów jest linia mydeł płynnych i w kostce Madeleine by IMCA (podświetlenie linku), które nie zawierają żadnych składników syntetycznych ani ropopochodnych i doskonale wpisują się w koncepcję kosmetyków naturalnych i ekologicznych.

Olej kosmetyczny

 

WSPIERAMY LOKALNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

Jesteśmy firmą z rodzinnymi tradycjami i od zawsze współpracowaliśmy z innymi polskimi przedsiębiorcami. Idea Lokalnego Biznesu jest nam bardzo bliska i pragniemy, aby nasze produkty pomagały rozwijać się nie tylko nam, ale też innym polskim firmom. Nasi dostawcy to często niewielkie przedsiębiorstwa, tak jak my, ceniące wysoką jakość, której nie da się osiągnąć wytwarzając z surowców lub elementów produktów pochodzenia azjatyckiego. W małym lokalnym biznesie tkwi wielka siła i z radością ją wspieramy!


 

Laboratorium

JESTEŚMY INNOWACYJNI

Nasze receptury są wciąż udoskonalane, tak by wpisywać się w trendy rynkowe, a wręcz je tworzyć.
Naszym Klientom proponujemy nowości zarówno w zakresie produktu, jak i jego kreacji i opakowania.
Nowoczesna produkcja pozwala nam na szybką realizację projektów oraz wyjątkową kastomizację oferowanych wyrobów.


 

DOBRA KOMUNIKACJA TO PODSTAWA POMYŚLNEJ WSPÓŁPRACY

Nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z Klientami na rynku polskim i rynkach zagranicznych pozwoliło nam na wypracowanie Dobrych Zasad Współpracy, którymi kierujemy się w naszej codziennej komunikacji z Klientami. Doskonała komunikacja oraz wsparcie, jakiego udzielamy od momentu opracowania koncepcji produktu, przez projekty graficzne, dopasowanie formuły do potrzeb Kontrahenta aż po produkcję i dostawę, skutkują długoterminową współpracą z wieloma wiodącymi firmami i agencjami reklamowymi.


 

TWÓJ POMYSŁ – NASZA REALIZACJA!

Masz pomysł na kosmetyczny produkt reklamowy, ale nie za bardzo potrafisz go sobie wyobrazić? Pomożemy Ci w tym! Nasze studio graficzne stworzy wizualizacje Twoich pomysłów. Postaramy się zaproponować ciekawy produkt, który w najlepszy sposób wyeksponuje Twoją reklamę!
Poza tym, oferujemy także produkcję pod marką własną, czyli private label. Dzięki naszemu elastycznemu podejściu do minimalnych zamówień, jesteśmy w stanie wyprodukować krótkie serie kosmetyków i mydeł.

Wszystkie nasze produkty zostały przebadane przez specjalistyczne laboratorium badawcze, posiadają komplet dokumentów potwierdzający zgodność receptur z obowiązującym prawem w zakresie wytwarzania kosmetyków oraz są wpisane do unijnej bazy CPNP.

Private label